manutd.com

„MEN”: Kontuzja Dana Gore może go wykluczyć do końca sezonu

Marcel Zakaszewski
Zmień rozmiar tekstu:

Według informacji „Manchester Evening News”, przebywający na wypożyczeniu w Port Vale, Dan Gore może ominąć resztę sezonu z powodu kontuzji. Początkowa ocena tego urazu wskazywała na miesiąc przerwy przez uraz doznany w meczu z Portsmouth rozgrywanym 27 stycznia. Gore miał powrócić w marcu, lecz sprawy się skomplikowały.

Gore wciąż nie znajdywał się w szerokim składzie Port Vale. Według źródeł Anglik może opuścić resztę obecnej kampanii. Sprawę w zeszły weekend skomentował menedżer Port Vale, Darren Moore:

– Jeśli chodzi o Dana, to jest to trwały, uporczywy problem. Nie jesteśmy pewni, czy powróci do gry w jakiejkolwiek części tego sezonu. W obecnej chwili nie wygląda to dla niego dobrze. To trwały uraz, który wciąż będziemy monitorować.

Uraz Gore oznacza, że 19-latek rozegrał w tym sezonie jedynie 52 minuty na boisku. Według źródeł klubowych jego kontuzja nie jest poważna, ale powstrzymała go przed wykazaniem się na swoim pierwszym wypożyczeniu. Pomocnik pierwszą część sezonu spędził razem z seniorską drużyną Manchesteru United i zadebiutował we wrześniu przeciwko Crystal Palace w meczu Carabao Cup.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze