twitter/ManUtd

„The Times”: Marcus Rashford od kilku tygodni gra z kontuzją

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Napastnik Manchesteru United Marcus Rashford od kilku tygodni ma zmagać się z kontuzją i gra pomimo urazu, donosi „The Times”. Wskazano, że zawodnik problemów zdrowotnych miał doznać przy okazji wygranego meczu z Nottingham Forest w FA Cup.

O kontuzji wychowanka „Czerwonych Diabłów” mówiło się już po przegranych derbach Manchesteru z „Obywatelami” (3 marca). Pierwotnie mówiło się, że Rashford miał grać z uszkodzonym żebrem, czego doznał w pucharowym starciu z Nottingham Forest.

Następnie niektóre portale i dzienniki twierdziły, że napastnikowi nic nie dolega i od tamtego momentu temat w mediach ucichł. Teraz Henry Winter z „The Times” postanowił wrócić do tych informacji i twierdzi, że Rashford nie tylko nabawił się urazu w tamtym spotkaniu, a nawet dalej ma z nim grać.

Oznacza to, że 26-latek zmaga się z urazem prawie miesiąc, lecz nie wskazano konkretnie, co dokładnie miałoby dolegać Anglikowi. W klubie od starcia z Nottingham Forest zaliczył prawie wszystkie możliwe minuty (zmieniony był tylko w meczu z Manchesterem City) i do tego zdobył aż trzy bramki na trzy rozegrane spotkania.

Jednakże sztab reprezentacji nieco bardziej ostrożnie podchodzi do tematu zdrowia Rashforda. Otrzymał on powołanie do reprezentacji, lecz w pierwszym towarzyskim spotkaniu z Brazylią (przegranym 0:1) otrzymał on zaledwie 16 minut.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze