twitter/England

Koledzy z reprezentacji ocenili Kobbiego Mainoo. „Będzie mieć świetną karierę w Man Utd”

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Wychowanek Manchesteru United Kobbie Mainoo w swoim pierwszym meczu w wyjściowej jedenastce reprezentacji Anglii został wybrany zawodnikiem spotkania. Koledzy z drużyny nie ukrywali zachwytu talentem 18-letniego pomocnika.

Młody Anglik był jednym z graczy „Czerwonych Diabłów”, którzy reprezentowali swoje kraje w ostatnich meczach kadr narodowych. „Synowie Albionu” zremisowali 2:2 z Belgami w ramach starcia towarzyskiego, a Mainoo został wybrany po meczu najlepszym graczem na boisku.

Pomocnik Manchesteru United brał udział przy wypracowaniu rzutu karnego dla Anglii oraz utrudniał życie graczom w drugiej linii Belgii. Po meczu o skomentowanie występu 18-latka zostali poproszeni Jude Bellingham oraz Ivan Toney.

Jude Bellingham: – Był dobry dzisiaj. Wiem, że jest ciężko, gdy panuje taki chaos, a ludzie wywierają na tobie ogromną presję. Jest świetnym zawodnikiem i wiem, że będzie mieć świetną karierę w Manchesterze United. Miejmy nadzieję, że w przypadku reprezentacji będzie podobnie.

Ivan Toney: – Kiedy sam miałem 18 lat, to prawdopodobnie grałem na Xboxie. Natomiast on jest tutaj, jest już mężczyzną i gra dla Anglii. Po prostu świetnie radzi sobie z piłką. Jestem pewny, że jest w stanie wiele osiągnąć. Jest w stanie wskoczyć na sam szczyt.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze