Mason Greenwood
goal.com

Greenwood odejdzie do Atletico za 50 milionów? Sancho w końcu odpalił w Borussi

Jakub Kurek
Zmień rozmiar tekstu:

W tym sezonie na wypożyczeniu z Manchesteru United znajdują się wyjątkowo atrakcyjni z perspektywy kibica zawodnicy. Jadon Sancho próbuje się odbudować w Borussii Dortmund, Mason Greenwood błyszczy w LaLiga, a Hannibal Mejbri siedzi na ławce w Sevilli. To wszystko spowodowało, że na naszym kanale na YouTube będą pojawiać się… raporty z wypożyczeń!

Na pierwszy ogień Paweł Waluś i Łukasz Pośpiech wzięli Masona Greenwooda, który bardzo dobrze spisuje się w Getafa, lecz jego sytuacja w Manchesterze United jest niepewna. Media w ostatnim czasie zdominowały informacje o tym, że mógłby opuścić klub nawet za 50 milionów euro.

– Mason Greenwood jest motorem napędowym Getafe i świadczą o tym statystyki. W kontekście Anglika i jego ewentualnego odejścia dużo zamieszania powoduje fakt, że przez dwa lata nie udało się znaleźć odpowiedniego zawodnika na pozycję prawego skrzydłowego. W obecnej formie byłby idealnym lekiem na kłopoty Manchesteru United – mówił Łukasz Pośpiech w Raporcie z Wypożyczeń, podkreślając równocześnie, że mowa tu wyłącznie aspektach sportowych.

Oprócz tego omówiliśmy:

  • Donny van de Beek i Hannibal Mejbri skreśleni w swoich klubach
  • Jadon Sancho zdążył już błysnąć, zgasnąć i… znowu błysnąć?
  • Alvaro Carreras gra ogony w Benfice
  • Brandon Williams i jego niecodzienne problemy

Doceń naszą pracę i zostaw pod tym filmem łapkę w górę i subskrypcję!

 

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze