Ankieta dla społeczności manutd.pl. Przyjście INEOS, zmiany w pierwszym zespole oraz nowe osoby zarządzające klubem

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

W ostatnich miesiącach pojawiło się wiele przełomowych wieści związanych z Manchesterem United. Zbliżamy się do końca sezonu 2023/24, więc jest to idealna pora, by poznać zdanie społeczności manutd.pl we wspomnianych tematach.

Przed nami pierwsze pełne okno transferowe w ramach kadencji sir Jima Ratcliffe’a oraz INEOS. Przejęli oni decyzyjność w kwestiach sportowych, a inni udziałowcy Glazerowie w cieniu zajmują się kwestiami marketingowymi. Dotychczasowe plotki medialne sugerują, że czeka nas całkowicie nowy projekt pod INEOS, który obejmuje także wymianę pracowników zespołu zarządzającego klubem.

Chcielibyśmy poznać wasze zdanie jako społeczności manutd.pl w kilku najważniejszych dla klubu kwestiach. W ramach tego posłużymy się niniejszą ankietą, której wypełnienie jest całkowicie anonimowe i zajmuje maksymalnie pięć minut.

Wyniki posłużą do zaprezentowania opinii społeczności manutd.pl w ramach artykułu na naszej stronie i mogą zostać zawarte na jednym z przyszłych odcinków podcastu „Adwokaci Diabłów”.

LINK DO ANKIETY TUTAJ

 

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze