Erik ten Hag
twitter/EmiratesFACup

Erik ten Hag po remisie z Brentford: jesteśmy rozczarowani, bo wypuściliśmy wygraną z rąk

Marcel Zakaszewski
Zmień rozmiar tekstu:

Erik ten Hag po zremisowanym 1-1 wyjazdowym spotkaniu z Brentford nie krył swojego rozczarowania z powodu wypuszczonego zwycięstwa, które mógł dać drużynie Mason Mount. Holender powiedział, że jest mu szkoda Anglika, gdyż ten mógł mieć swój wielki moment. Były menedżer Ajaksu komplementował także występ Andre Onany i docenił fanów, którzy przyjechali tego wieczoru na do Londynu stadion Brentford.

Podczas tego meczu przeżywaliście wiele różnych emocji. Co sądzisz o tym spotkaniu?

– Tak jak mówisz, mieszane uczucia. Po pierwsze, nie był to nasz najlepszy występ. Byliśmy jednak cały czas w grze, przetrwaliśmy bardzo trudne momenty, mieliśmy dzisiaj niesamowitego bramkarza. Na koniec strzeliliśmy gola, lecz wypuściliśmy wygraną z rąk i jest to oczywiście bardzo rozczarowujące.

Wspomniałeś o Andre Onanie i jego świetnym występie, miał kilka niesamowitych obron. Był także świetny moment w postaci gola Masona Mounta. Czy pomimo tego złego rezultatu jesteście dumni z tych kilku dobrych chwil w tym meczu?

– Jestem szczęśliwy z powodu Masona Mounta, ale jednocześnie jest mi go szkoda, bo strzeliłby on zwycięskiego gola. Będzie on oczywiście zadowolony i da mu to pewność siebie, ale w tym samym czasie będzie rozczarowany tym, że nie udało się nam tego dowieźć jako drużynie.

Piłkarze po meczu oddali koszulki kibicom, którzy pojechali dziś wieczorem na stadion Brentford, by podziękować im za ich kibicowanie. Jak ważne jest dla was ich wsparcie?

– Jest ogromne i jesteśmy bardzo zadowoleni z faktu, że ponownie było ich tutaj z nami bardzo wielu, by nas wspierać. Wiemy, że nie mogą dziś wrócić do domów, bo do Manchesteru nie jeżdżą już pociągi. Cały mecz są z nami, kibicują. Jest nam przykro, że nie mogą wrócić na Niedzielę Wielkanocną. Jednocześnie jestem jednak z nich dumny, że przyjechali nas dopingować, chcieliśmy to okazać dziś na boisku. Oni kochają klub, a my kochamy ich.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze