twitter/manutd

Manchester United w pełni zdominowany przez Brentford. Czy ten projekt ma jeszcze sens? – Adwokaci Diabłów

Jakub Kurek
Zmień rozmiar tekstu:

Manchester United wyglądał tragicznie w starciu z Brentford i tylko podopieczni Thomasa Franka wiedzą, jakim cudem nie wygrali. Erik ten Hag klasycznie po meczu udzielił kilku absurdalnych wypowiedzi, a jedynym pocieszeniem może być gol Masona Mounta, który wraca do składu po ciężkim dla siebie okresie.

xG na poziomie 3,29, 31 strzałów, 14 rzutów rożnych i ponad 80 kontaktów z piłką w polu karnym – oto statystyki Brentford z meczu z Manchesterem United. Warto jeszcze podkreślić, że „Czerwone Diabły” mierzyły się z „Pszczołami”, które przed tym spotkaniem były w najgorszej formie w całej lidze, a mimo to były znacznie gorsze

– Piłkarze Brentford mimo, że wywalczyli remis w ostatniej chwili, to mogą być zawiedzeni. Ja nie wiem, kiedy kolejny raz uda im się tak przycisnąć do ściany jakiegoś przeciwnika i nic nie będzie im wpadać do siatki. Jeszcze po meczu Erik ten Hag mówi, że to może być cenny punkt w momencie, kiedy za wszelką cenę musi gonić Tottenham. Takie wypowiedzi to policzek dla kibiców – mówił Kacper Klasiński w najnowszym odcinku Adwokatów Diabłów.

Oprócz tego

  • Powrót Masona Mounta
  • Pogoń za czołówką niemożliwa?
  • Co jeszcze usprawiedliwia Ten Haga

Doceń naszą pracę i zostaw łapkę w górę i subskrypcję pod poniższym filmem!

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze