twitter.com/ManUtd

Casemiro po meczu z Liverpoolem: to był dobry mecz. Mamy dużą stratę do lidera, czasami nie mogę spać, rozmyślam wtedy, czy mogłem zrobić coś inaczej

Maksymilian Minda
Zmień rozmiar tekstu:

Manchester United po trafieniach Bruno Fernandesa i Kobbiego Mainoo zremisował 2:2 u siebie z Liverpoolem. Po tym spotkaniu pomocnik gospodarzy – Casemiro wypowiedział się o tym spotkaniu, a także podzielił się swoim problemem.

– Ten mecz [przeciwko Liverpoolowi] toczył się w szybkim tempie. Klasyk. Graliśmy przeciwko jednemu z liderów, który znajduje się w dobrym momencie. Obie drużyny miały okazje, to był dobry mecz. U siebie jesteśmy mocni, ale graliśmy przeciwko dobrej drużynie. Musimy myśleć kolejnym meczu.

– Musimy myśleć o każdym dniu, w ostatnich trzech meczach mogliśmy zdobyć dziewięć punktów, a ostatecznie zyskaliśmy dwa punkty. Byliśmy zdenerwowani, ale teraz musimy skupić się na nadchodzących spotkaniach.

– Mamy stratę 20 punktów do lidera [w Premier League]. Czasami nie mogę spać, rozmyślam wtedy czy mogłem zrobić coś inaczej. Taka jest rzeczywistość. Nie ma sensu myśleć o wygraniu Premier League, czy miejscu gwarantującym udział w Lidze Mistrzów, musimy myśleć o nadchodzących starciach.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze