Foto: Twitter Manchester United

Manchester United pozbawi tytułu Liverpool? Głupie karne, głupio stracone punkty – Adwokaci Diabłów

Jakub Kurek
Zmień rozmiar tekstu:

Manchester United w ostatnim tygodniu zdobył zaledwie jeden punkt, mimo że zarówno w spotkaniu z Chelsea, jak i Liverpoolem w samej końcówce był jeszcze na prowadzeniu. Głupie rzuty karne pogrzebały szanse „Czerwonych Diabłów” na zwycięstwa i awans do Ligi Mistrzów. O tym wszystkim rozmawialiśmy w najnowszym odcinku podkastu Adwokaci Diabłów.

Kolejne straty punktów oznaczają, że Manchester United nie ma już zbyt dużych szans na zakwalifikowanie się do Ligi Mistrzów.

– Manchester United punktuje obecnie tak, że na koniec sezonu będzie mieć 60 oczek. To drugi najgorszy wynik od odejścia Fergusona. Czy jakikolwiek trener jest w stanie to przetrwać? Van Gaal ze znacznie lepszym rezultatem punktowym i po wygraniu Pucharu Anglii pożegnał się z klubem. Zobaczymy, jak będzie tym razem – powiedział Jakub Kurek w najnowszym odcinku podkastu Adwokaci Diabłów.

Ostatnie trzy mecze Manchesteru United stały pod znakiem tracenia prowadzenia. To, co wydarzyło się w meczu z Chelsea, to już przeszło ludzkie pojęcie. Jak można było przegrać mecz, gdy prowadzi się w 98. minucie? To wie tylko Erik ten Hag i jego podopieczni.

Oprócz tego omówiliśmy także:

  • Andre Onana w świetnej formie
  • Rashford czy Antony?
  • Kobie Mainoo znów mógł zostać bohaterem
  • Bez środka obrony

Doceń naszą pracę i zostaw łapkę w górę pod poniższym filmem!

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze