Sky Sports

Nemanja Vidić: problemem w tym klubie jest mentalność i to nie tylko w tym roku, ale przez ostatnie kilka lat

Maksymilian Minda
Zmień rozmiar tekstu:

Były obrońca Manchesteru United – Nemanja Vidić wypowiedział się o Eriku ten Hagu, obecnej formie zawodników ”Czerwonych Diabłów”, a także podzielił się refleksjami na temat pracy jaką musi wykonać Sir Jim Ratcliffe. 

– Myślałem po pierwszym sezonie, że w obecnych rozgrywkach będzie lepiej. Może by walczyli o mistrzostwo. Spójrz na Liverpool w ostatnim sezonie byli na piątym miejscu, a teraz konkurują o mistrzostwo. Myślałem, że w tym sezonie drużyna będzie lepsza. Mówi się co Erik zrobił dla Manchesteru United, w ostatnim sezonie skończyli ligę na trzecim miejscu.

– Wydaje się, że niektórzy nie są w dobrej formie, szczególnie doświadczeni zawodnicy. To nie jest wina trenera, myślę że tu bardziej chodzi o zawodników. Problemem w tym klubie jest mentalność i to nie tylko w tym roku, ale przez ostatnie kilka lat.

– Sir Jim Ratcliffe i jego zespół mają ogrom pracy do wykonania. Jeśli spojrzysz na sposób grania Manchesteru United w tym sezonie wygląda to tak nie z braku jakości, a z braku odpowiedniej mentalności.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze