Erik ten Hag
twitter/manutd

Erik ten Hag nie trzyma ciśnienia i… wychodzi. Garnacho daje upust złości w social mediach – Adwokaci Diabłów

Jakub Kurek
Zmień rozmiar tekstu:

Manchester United ma za sobą kolejne tragiczne spotkanie (tym razem z Bournemouth), które spowodowało, że spadł na siódme miejsce w ligowej tabeli. Nie tylko kibice nie trzymają już ciśnienia, ale również Erik ten Hag, który wyszedł z konferencji prasowej. O tym wszystkim rozmawialiśmy w najnowszym odcinku podkastu Adwokaci Diabłów.

Bournemouth to kolejny zespół w ostatnich tygodniach, który zatrzymał zespół Erika ten Haga, a sam trener ma coraz więcej kłopotów. Holender wyszedł po jednym z pytań z konferencji prasowej po spotkaniu z Bornemouth, a Alejandro Garnacho polubił na Twitterze wpisy uderzające w niego.

– Kibice od 10 lat przeżywają dzień świstaka, rozciągnięty na różną liczbę sezonów. Nauczeni doświadczeniami, związanymi z poprzednimi menedżerami wiele wskazuje na to, że kolejny cykl dobiega końca. Nie tylko nie zgadza się nic na boisku, ale również przestaje się zgadzać w szatni. Sam Ten Hag wychodzi z konferencji, co oznacza, że już sam nie trzyma ciśnienia – wieszczył Sebastian Słabosz w najnowszym odcinku Adwokatów Diabłów.

Oprócz tego w najnowszym odcinku podkastu Adwokaci Diabłów podsumowaliśmy się sprawy związane ze spotkaniem z Bournemouth:

  • Garnacho niezadowolony ze zmiany, daje upust w mediach społecznościowych
  • Bruno i Onana ratują zespół
  • Siódme miejsce, a będzie gorzej?
  • Co z Pucharem Anglii

Doceń naszą pracę i zostaw łapkę w górę i subskrypcję!

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze