Antony oraz Erik ten Hag.
twitter/EmiratesFACup

Erik ten Hag potwierdził. Dwóch zawodników wróci na mecz z Coventry City

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Erik ten Hag na konferencji prasowej potwierdził, że Scott McTominay oraz Antony wrócą na pucharowy mecz z Coventry City. Istnieje także szansa, że w półfinale FA Cup ponownie ujrzymy defensora, który ostatnio zmagał się z problemami zdrowotnymi.

„Czerwone Diabły” w najbliższą niedzielę (21.04) o 16:30 zagrają w półfinale Pucharu Anglii. Rywalami podopiecznych Ten Haga będą gracze Coventry City, którzy na co dzień grają na zapleczu angielskiej ekstraklasy. Spotkanie zostanie rozegrane na neutralnym terenie, czyli na Wembley.

Zapytany o sytuację zdrowotną swoich podopiecznych Erik ten Hag potwierdził, że dwóch z nich wróci przed nadchodzącym półfinałem FA Cup. Na konferencji prasowej stwierdził on, że Scott McTominay oraz Antony będą zaangażowani w spotkanie z Coventry City.

– Tak, spodziewam się, że Antony i Scott będą gotowi. Scott nie trenował przez cały tydzień, trochę w środę był z nami. Dzisiaj zaliczył całą sesję treningową, więc uważam, że jest już gotowy. Antony był dostępny i trenował przez cały ten tydzień.

Po ostatnim zremisowanym ligowym meczu z Bournemouth pojawił się kolejny znak zapytania w sprawie stanu zdrowia Harry’ego Maguire’a. Anglik doznał pewnego problemu w pierwszej połowie, lecz ostatecznie dograł je do końca. Szkoleniowiec ujawnił, że Maguire powinien zagrać w półfinale.

– Tak, jak powiedziałem, Harry w meczu z Bournemouth doznał pewnego problemu i walczył do samego końca. Drobna kontuzja, przez którą nie mógł trenować w tym tygodniu. Wrócił on już na boisko. Spodziewam się, że dzisiaj będzie trenować już z zespołem. Mam nadzieję, że w niedzielę też będzie z nami.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze