Thomas Tuchel
fcbayern.com

Media: Sir Jim Ratcliffe wysoko ceni Thomasa Tuchela. Przyjście Niemca jest możliwe?

, Maksymilian Minda
Zmień rozmiar tekstu:

Według doniesień niemieckich czasopism ”Kicker” oraz ”Bild” współwłaściciel Manchesteru United – Sir Jim Ratcliffe wysoko ceni obecnego szkoleniowca Bayernu Monachium, Thomasa Tuchela i jest chętny na sprowadzenie Niemca.

Erik ten Hag w ostatnim czasie nie ma najlepszego okresu w Manchesterze United. W ostatnim czasie w mediach mogliśmy zauważyć większą ilość informacji nt. potencjalnego odejścia obecnego menedżera ”Czerwonych Diabłów”, a władze klubu rozglądają się za potencjalnym nowym menedżerem na Old Trafford.

Media w Niemczech mówią, że takim trenerem może być Thomas Tuchel. Sir Jim Ratcliffe jest wielkim zwolennikiem niemieckiego menedżera i władze Manchesteru United mieli już kontaktować się z potencjalnym kandydatem na stanowisko głównego trenera klubu z Czerwonej części Manchesteru.

Aktualny szkoleniowiec Bayernu Monachium jest otwarty na ponowny powrót do Anglii (wcześniej pracował w Chelsea). Jednakże na obecną chwilę Niemiec jest skupiony na dokończeniu sezonu w klubie z Bawarii.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze