Scott McTominay
manutd.com

Scott McTominay uspokaja kibiców: mój uraz nie jest poważny

Marcel Zakaszewski
Zmień rozmiar tekstu:

Scott McTominay w doliczonym czasie zremisowanego 1-1 meczu z Burnley musiał opuścić boisko po doznaniu domniemanej kontuzji kolana. Początkowa reakcja kapitana reprezentacji Szkocji wskazywać mogła, że będzie to raczej poważny uraz, który wykluczy go z gry na dłużej. Sam zainteresowany po przejściu badań w dniu dzisiejszym uspokoił jednak kibiców za pośrednictwem mediów społecznościowych.

– Poślizgnąłem się i niefortunnie upadłem na kolano, podobnie jak miało to miejsce w meczu z Chelsea. To nic poważnego, skończyło się na przeproście kolana. Początkowo byłem zły i zdenerwowany, bo myślałem, że będzie to gorszy uraz niż rzeczywiście jest. Mam nadzieję, że jak najszybciej powrócę na boisko by pomóc drużynie najbardziej jak mogę.

Jest to dobra informacja zarówno dla Manchesteru United, jak i reprezentacji Szkocji. Początkowo można było się obawiać, że 27-latek ominie Mistrzostwa Europy, co na szczęście się nie wydarzy. McTominay rozegrał w tym sezonie 39 spotkań dla Manchesteru United, strzelając w nich 10 bramek i dokładając trzy asysty.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze