Facundo Pellistri i Frenkie de Jong

Facundo Pellistri: nie wiem, co będzie po sezonie

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Zawodnik Manchesteru United Facundo Pellistri skomentował plotki w sprawie swojej przyszłości po zakończeniu obecnego sezonu. Stwierdził, że nie zna on dokładnej przyszłości, lecz zapowiedział swoją obecność na przedsezonowym okresie przygotowawczym.

22-latek przebywa obecnie na wypożyczeniu w Granadzie, do której dołączył w ramach styczniowego okna transferowego. Jak na razie, zaliczył on dziesięć spotkań w pierwszym zespole. Dwukrotnie wpisał się na listę strzelców oraz dwa razy asystował przy trafieniach kolegów.

Nadal nie wiemy, co będzie ze skrzydłowym po zakończeniu sezonu. W zespole Erika ten Haga miał swoje epizody, więc nie otrzymywał on szans na regularną grę. Sama forma Pellistriego również nie powalała, a nadal ciąży na nim łatka niepotrzebnego transferu Ole Gunnara Solskjaera.

Po finiszu kampanii powróci on do macierzystego klubu. Obecnie wyceniany jest na 10 mln euro, a jego kontrakt ważny jest jeszcze przez rok. Ostatnio zawodnik przyznał, że nie wie, jaka przyszłość go czeka, lecz równocześnie zapowiedział angaż w okres przedsezonowy macierzystego klubu.

– Ciągle rozmawiam z ludźmi z Manchesteru United. Po każdym spotkaniu wymieniam się z nimi wiadomościami. Nie jestem pewny, co będzie po zakończeniu mojego pobytu w La Lidze. Wiem, że będę musiał przejść okres przygotowawczy w Manchesterze United.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze