Zyan Blake Nottingham Forest
twitter/AcademyScoop

Academy Scoop: Manchester United obserwuje utalentowanego napastnika

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Academy Scoop informuje, że Manchester United obserwować ma utalentowanego młodzieżowca Nottingham Forest przed letnim oknem transferowym. „Czerwone Diabły” rozglądają się za dobrą okazją, by zasilić akademię nowymi twarzami w nadchodzących miesiącach.

Zawodnikiem, którym interesuje się Manchester United, jest 16-letni napastnik Nottingham Forest Zyan Blake. Anglik dotychczas rozegrał cztery spotkania dla zespołu U18 Forest, lecz nie wpisał się on na listę strzelców lub osób asystujących. Rozegrał on dwa spotkania w U18 w sezonie 2022/23, a dwa następne w kampanii 2023/24.

Ma on za sobą także mecz w rozgrywkach towarzyskich U21. Został on powołany przez klub do kadry na mecz z Niceą U21 w ramach Premier League International Cup. Jego zespół wygrał ten mecz 1:0, a sam Blake pojawił się na murawie w 90. minucie i zastąpił Ateefa Konate.

Academy Scoop donosi, że Manchester United mocno ma obserwować sytuację utalentowanego napastnika. Może to być świetna okazja do wzmocnienia klubowej akademii, gdyż 16-latek latem ma opuścić obecny zespół. Zawodnikiem oprócz „Czerwonych Diabłów” interesować się mają jeszcze dwa inne kluby z Premier League.

Kompilacja zagrań 13-letniego Blake’a

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze