Erik ten Hag
twitter/EmiratesFACup

Media: Bayern Monachium skontaktował się z przedstawicielami Erika ten Haga

, Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Florian Plettenberg donosi, że Bayern Monachium miał skontaktować się z przedstawicielami Erika ten Haga w sprawie potencjalnego angażu. Informacje o podchodach pod szkoleniowca Manchesteru United potwierdziło brytyjskie Sky Sports. 

Nadal nie znamy przyszłości Holendra na Old Trafford. Każdego dnia otrzymujemy nowe sprzeczne sobie wieści w sprawie sytuacji wewnątrz klubu i decyzji wobec szkoleniowca. Jednakże część z nich donosi, że menedżerem interesuje się kilka klubów, które widzą go za sterami pierwszej drużyny.

Pod koniec kwietnia holenderskie media informowały, że szkoleniowiec znalazł się na liście życzeń swojego poprzedniego klubu, czyli Ajaxu. Kilka dni później do zainteresowanych trenerem zespołów dołączył Bayern Monachium, który latem chce rozpocząć nowy projekt sportowy. Ofertę pracy z niemieckiego klubu dotychczas odrzucili Xabi Alonso oraz Ralf Rangnick.

Z najnowszych doniesień Sky Sports i Sky Sport wynika, że Bayern Monachium miał skontaktować się z przedstawicielami Erika ten Haga, a dokładnie Keesem Vosem w sprawie potencjalnego angażu. W przypadku zwolnienia szkoleniowca z Manchesteru United latem ma on być gotowy od razu do podjęcia pracy w niemieckim zespole.

Ten Hag przede wszystkim chce wypełnić swój kontrakt z obecnym klubem, który obowiązuje do 2025 roku. Na moment pisania tekstu szkoleniowiec osobiście nie prowadził rozmów z jakimkolwiek zainteresowanym klubem. Oprócz niego na liście życzeń Bayernu jest jeszcze kilku innych szkoleniowców, w tym Julen Lopetegui, którym interesuje się również West Ham United.

Florian Plettenberg dodaje , że menedżer „Czerwonych Diabłów” ma być na liście dwóch innych klubów, których ostatecznie nie poznaliśmy. Oznacza to, że w następnych tygodniach temat będzie się rozwijał, aż do momentu ogłoszenia decyzji władz Manchesteru United.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze