manutd.com

Diogo Dalot po meczu z Arsenalem: walczyliśmy jak równy z równym przez 90 minut

Marcel Zakaszewski
Zmień rozmiar tekstu:

Diogo Dalot po przegranym 0-1 spotkaniu z Arsenalem udzielił wywiadu dla telewizji Viaplay. Portugalski defensor powiedział, że on i jego koledzy walczyli dziś na boisku z Arsenalem jak równy z równym i spełnia to oczekiwania kibiców po meczu z Crystal Palace. Według Dalota w tym meczu osiągalny był dla „Czerwonych Diabłów” remis.

Co można wyciągnąć z tego meczu i ostatniego tygodnia? Liga Mistrzów i europejskie puchary są raczej poza waszym zasięgiem.

– W porównaniu do poprzedniego meczu pokazaliśmy dziś reakcję. To coś, czego fani pewnie oczekiwali. Pokazaliśmy, że jesteśmy drużyną i gramy kompaktowo. Przez 90 minut byliśmy dla nich równym rywalem. Mogliśmy dzisiaj osiągnąć przynajmniej remis. Niestety się nie udało, ale tak jak powiedziałem, pokazaliśmy reakcję i to najwięcej, co można wyciągnąć.

Mecz z Palace z pewnością był dosyć upokarzający. Jak przygotowaliście się do meczu z Arsenalem?

– Każdy spojrzał w lustro i raczej nie mógł być z siebie zadowolony. Reakcja kibiców po tamtym meczu pokazała, czym tak naprawdę jest ten klub. Dziś mogliśmy biegać i walczyć dla nich – udało się nam to pokazać.

Jak musicie się teraz przygotować na finał Pucharu Anglii?

– Trzeba pracować do samego końca. Wiemy o co gramy. Chcemy także wygrać pozostałe dwa spotkania w Premier League, a następnie wykonać nasze zadanie w Pucharze Anglii.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze