twitter.com/ManUtd

Erik ten Hag przed meczem z Arsenalem: zawsze będziemy walczyć. Liczę na wsparcie fanów

Maksymilian Minda
Zmień rozmiar tekstu:

Manchester United w najbliższej kolejce Premier League podejmie na własnym stadionie Arsenal. Szkoleniowiec ”Czerwonych Diabłów” – Erik ten Hag udzielił wywiadu klubowym mediom przed niedzielnym starciem z ekipą ”Kanonierów”.

– Jeśli spojrzę na problemy, z którymi się borykamy, te wszystkie kontuzje w prawie każdym meczu, zawsze walczyliśmy – powiedział Ten Hag na przedmeczowej konferencji prasowej.

– W tych spotkaniach mieliśmy ducha zespołu. Nie w poniedziałek [przeciwko Crystal Palace], dlatego byłem rozczarowany. Zawodnicy byli sami z siebie rozczarowani, to po prostu była porażka całego kolektywu. Ale we wszystkich innych spotkaniach walczyliśmy i wykazywaliśmy się zespołowością.

– Zauważyłem coś wcześniej, więc przypomnę – z Brentford nie graliśmy dobrze, ale przez walkę pozostawaliśmy w grze. Mecz z Chelsea był dobry, graliśmy dobrze. Później Liverpool, wtedy musieliśmy się zaadaptować do innej formacji defensywnej, ponieważ Varane i Evans wypadli. Ale udało się nam osiągnąć dobry rezultat.

– Oni zawsze walczą. Z Coventry do 70 minuty, już to omawialiśmy. Z Sheffield United walczyliśmy, nawet gdy przegrywaliśmy dwiema bramkami. Mecz przeciwko Burnley, to trzeci mecz na przestrzeni sześciu dni i było to widoczne. Było widać jak bardzo zawodnicy byli fizycznie zaangażowani w ten mecz. Oni zawsze walczą.

Erik ten Hag pochwalił kibiców Manchesteru United, którzy pojawili się na meczu z Crystal Palace za wsparcie, podczas tego meczu. Szkoleniowiec, wie że jego drużyna może polegać na wsparciu swoich kibiców.

– Zawsze nas wspierają. Odczułem to kilka razy na konferencjach prasowych, jesteśmy w tym razem. Definitywnie tego [wsparcia] potrzebujemy, ponieważ jesteśmy w trudnej sytuacji. Przygotujemy dobrze drużynę na ten mecz i na pewno będą walczyć. Mam nadzieję, że fani nas wesprą.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze