twitter/ManUtd

Rasmus Hojlund wspomina swoje ulubione momenty w Manchesterze United

Maksymilian Minda
Zmień rozmiar tekstu:

Podczas wrześniowego spotkania z Arsenalem w 67 minucie na boisku zobaczyliśmy debiutującego Rasmusa Hojlunda. W wywiadzie dla klubowych mediów, Duńczyk wspominał ten debiut w związku z zbliżającym się starciem na Old Trafford. 

Rasmus Hojlund określił debiut w barwach Manchesteru United jako bardzo ekscytujący. Napastnik pojawił się na boisku zmieniając Anthony’ego Martiala w 67 minucie. 21-latek w swoim debiutanckim sezonie zdobył 14 goli.

– Ten mecz z Arsenalem był dużym meczem. Wchodziłem przy remisie. Wierzyłem, że uda mi się zdobyć zwycięską bramkę. Debiut na tak dużym stadionie dla Manchesteru United to było coś niesamowitego.

– Byłem trochę nerwowy przed tym meczem, a kiedy zobaczyłem koszulkę z moim nazwiskiem i numerem 11 byłem podekscytowany. Było kilku dobrych zawodników, którzy grali z tym numerem.

Od swojego pierwszego meczu reprezentant Danii rozegrał 39 spotkań dla klubu z Old Trafford. Napastnik uważa swój debiut za ważny i pamiętny moment, ale także wyróżnia swoje pierwsze bramki w barwach ”Czerwonych Diabłów”.

– Mój pierwszy gol tutaj przeciwko Galatasaray, a później drugi gol w tym meczu. Wygrywaliśmy 2:1 w tym spotkaniu i strzeliłem bramkę przy Stretord End. To było coś specjalnego dla mnie – Hojlund został zapytany o ulubiony moment w tym spotkaniu.

– Ale moim ulubionym golem był przeciwko Aston Vilii. Wygraliśmy mecz i był to mój pierwszy gol w Premier League, to niesamowite uczucie. Mam nadzieję, że zdobędę więcej goli.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze