manutd.com

Casemiro pogrąża Manchester United w starciu z Arsenalem. Hektolitry wody wlały się na Old Trafford – Adwokaci Diabłów

Jakub Kurek
Zmień rozmiar tekstu:

Kolejny tydzień, kolejna porażka Manchesteru United. Czy nas to dziwi? Niekoniecznie. Aczkolwiek z meczu z Arsenalem można wyciągnąć kilka wniosków. Jedne są bardziej oczywiste – Casemiro jest tragicznym środkowym obrońcą, inne mniej – da się zagrać przyzwoicie pomimo wielu kontuzji. Wszystkie nasze przemyślenia usłyszysz w najnowszym odcinku podkastu Adwokaci Diabłów.

Pozytywnie po meczu z „Kanonierami” możemy z pewnością myśleć o Amadzie, który kilka razy dał powody do zastanowienia się, dlaczego tak rzadko oglądamy go na boisku.

– Patrząc na Amada mam wrażenie, że to taki typowy uliczny zawodnik. Nie kalkuluje, dobrze się czuje w małych przestrzeniach. W meczu z Arsenalem zrobił jeden świetny rajd, gdzie szybkim ruchem stopą zwiódł rywala. To jest coś, co niezbyt często widzimy u piłkarzy Manchesteru United. Ma tę lekkość, ma pomysły, ma odwagę, a brakuje mu tylko trochę ogrania. To nie był świetny występ w jego wykonaniu, ale na pewno obiecujący – mówił Kacper Klasiński w kolejnym odcinku podkastu Adwokaci Diabłów.

Oprócz tego w najnowszym odcinku podkastu Adwokaci Diabłów:

  • Andre Onana znów ratuje sytuację
  • Casemiro popełnia szkolny błąd
  • Duet Mainoo – Amrabat spisał się przyzwoicie
  • Czy Arsenal grał energooszczędnie?
  • Woda zalała Old Trafford przez dziurawy dach?

Doceń naszą pracę, szczególnie w tak trudnym momencie i zostaw łapkę w górę i subskrypcję 

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze