Erik ten Hag
manutd.com

Konferencja Erika ten Haga przed meczem z Newcastle: to bardzo ważny mecz i musimy go wygrać

Maksymilian Minda
Zmień rozmiar tekstu:

”Czerwone Diabły” po poprzednim starciu z Arsenalem postarają się dopisać trzy punkty w środowy wieczór. Manchesteru United podejmie Newcastle, a obie drużyny walczą o udział w europejskich pucharach na przyszły sezon. Erik ten Hag konferencji przedmeczowej poruszył kilka ważnych kwestii, chociażby temat Bruno Fernandesa.

VARANE MOŻE POWRÓCIĆ NA MECZ Z  BRIGHTON

– Mamy go w planach na końcówkę sezonu. Nie jutro, lecz jest rozpatrywany nie niedzielę [mecz przeciwko Brighton] i później na finał FA Cup.

SPROWADZAMY ODPOWIEDNICH ZAWODNIKÓW

– W zeszłym sezonie mieliśmy zawodnika, który zapewnił nam 30 bramek. Więc dokooptowaliśmy kolejnego super napastnika [Rasmusa Hojlunda] do naszego zespołu. Także przez finanse nie było możliwe zrobienie czegoś więcej. Byliśmy bardzo pewni siebie, zajęliśmy trzecie miejsce w lidze i zagraliśmy w dwóch finałach, z czego jeden wygraliśmy. Wzmocniliśmy się napastnikiem, myślę, że dobrze postępujemy z naszą polityką transferową.

WPŁYW BRUNO FERNANDESA

– Myślę, że to jasne. Zarówno teraz jak i przez ostatnie wszystkie lata był ogromnie ważnym zawodnikiem dla Manchesteru United. Jest najlepszym kreatorem w całej Premier League. Strzela wiele bramek i notuje wiele asysty, to jasne, że jest dla nas bardzo ważnym zawodnikiem.

MUSIMY CIĘŻKO WALCZYĆ

– To oczywiste, że ten mecz będzie bardzo ważny, wystarczy spojrzeć w ligową tabelę. Musimy w tym meczu wygrać, damy z siebie wszystko, aby zwyciężyć.

FANI SĄ NIESAMOWICI

– Na meczu z Crystal Palace fani byli niesamowici. Powiedziałeś więc [dziennikarz zadający pytanie], że nastrój jest gorszy, może oczekiwania są niższe. Ale nie czuję, aby atmosfera była gorsza. Robią dużo hałasu i mimo wszystko wspierali drużynę na meczu z Palace, a także w niedzielę.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze