Alexander Isak i Callum Wilson, Newcastle United
teamTalk

The Athletic: występ napastników „Srok” w starciu z „Czerwonymi Diabłami” pod wielkim znakiem zapytania

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

The Athletic donosi, że napastnicy Newcastle United mogą ominąć nadchodzące starcie ligowe z Manchesterem United na Old Trafford. Pod znakiem zapytania stoją występy Alexandera Isaka oraz Calluma Wilsona, którzy ominęli ostatnie treningi.

W ostatniej sytuacji kadrowej informowaliśmy, że stan kadry w Newcastle United przed starciem z „Czerwonymi Diabłami” ulega poprawie. Do treningów oraz kadry meczowej wróciło w ostatnich tygodniach kilku graczy, a na liście nieobecnych widniało już tylko sześć nazwisk, w tym zawieszony Sandro Tonali.

Pod znakiem zapytania wymieniono występy takich graczy jak Callum Wilson oraz Alexander Isak. Szwed przedwcześnie opuścił boisko w meczu z Brighton, a jego bardziej doświadczony kolega z zespołu ominął wspomniane spotkanie ze względu na uraz uda. Do dzisiejszego poranka media sugerowały, że przynajmniej jeden ze wspomnianych napastników powinien zagrać z Manchesterem United.

Narracja nagle zmieniła się dzisiaj rana, a to za sprawą najnowszych doniesień portalu The Athletic. Napastnicy mieli nie trenować w ostatnich dniach i ich występ jest coraz bardziej niepewny. Isak zmagać się ma z chorobą, a Wilson nadal walczy z urazem mięśniowym.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze