beIN SPORTS

Thomas Frank skomentował plotki o przejściu do Man Utd ”to wyróżnienie dla mojej pracy”

Maksymilian Minda
Zmień rozmiar tekstu:

Niedawno za pośrednictwem The Telegraph dowiedzieliśmy się, że szkoleniowiec Brentford – Thomas Frank, jest w kręgu zainteresowań Manchesteru United. Duńczyk po zakończeniu sezonu miałby zastąpić obecnego szkoleniowca ”Czerwonych Diabłów – Erika ten Haga. Thomas Frank zabrał głos w tej sprawie.

Obecna kampania nie układa się po myśli Manchesteru United. Klub z Old Trafford walczy, aby w ogóle zakwalifikować się do europejskich pucharów, a już niedługo podejmie na własnym stadionie Newcastle. Skłania to zespół INEOS do zmiany obecnego trenera Manchesteru United, którym miałby być Thomas Frank z Brentford.

Do Duńskiego szkoleniowca dotarły informacje, które łączyły go z klubem z czerwonej części Manchesteru. Na chwilę obecną Thomas Frank uspokaja kibiców Brentford, podkreślając, że jest szczęśliwy z obecnego miejsca pracy.

– Po pierwsze uważam, że to wyróżnienie dla mojej pracy. Jestem szczęśliwy, że nasza praca w Brentford jest doceniana. Jednak to co się dzieje w klubie to nie jest one-man show. Jestem bardzo szczęśliwy z tego, gdzie jestem. Brentford to klub bliski ideału, widzę siebie tutaj przez jeszcze wiele lat.

– Jestem blisko właściciela, dyrektora sportowego, wszystkich wokół klubu. Brentford to klub, w którym czuje się jak w domu.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze