Erik ten Hag
manutd.com

Erik ten Hag przemówił do fanów zebranych w Teatrze Marzeń. „Dziękujemy, przywieziemy puchar na Old Trafford”

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Manchester United wygrał z Newcastle United na własnym obiekcie. Po ostatnim gwizdku za mikrofon złapał sam Erik ten Hag, który przemówił do fanów na Old Trafford. Podziękował on za wsparcie w trudnym sezonie oraz zapowiedział walkę do końca o Puchar Anglii.

Za nami ostatnie spotkanie „Czerwonych Diabłów” na Old Trafford w sezonie 2023/24. Podopieczni holenderskiego szkoleniowca ograli na własnym terenie Newcastle United 3:2, a wszystkie gole dla Manchesteru United zdobyła utalentowana młodzież, w tym wychowanek Kobbie Mainoo.

Bohaterami spotkania w czerwonych barwach okazali się Bruno Fernandes i Amad. Portugalczyk był silnikiem napędowym zespołu, co przełożyło się na wiele sytuacji bramkowych. Młody skrzydłowy za to popisał się asystą przy bramce Mainoo, a kilkadziesiąt minut później sam wpisał się na listę strzelców. Po przerwie do gry wrócił defensor Lisandro Martinez.

Po ostatnim gwizdku za mikrofon chwycił szkoleniowiec Erik ten Hag, który przemówił do fanów zebranych na Old Trafford. Podziękował on za wytrwałość oraz wsparcie w tak ciężkim dla jego zespołu sezonie. Zapowiedział on, że jego podopieczni zrobią wszystko, by zgarnąć komplet punktów i trofeum w ostatnich dwóch spotkaniach kampanii 2023/24.

– W imieniu zawodników, sztabu oraz swoim chciałbym wam wszystkim podziękować za niesamowite wsparcie w trakcie tego sezonu. Jak wiecie, nie było nam łatwo, lecz jedno się nie zmieniło: wsparcie, które nam dajecie. Ten sezon nie dobiegł jeszcze końca. Najpierw Brighton, tam znowu zdobędziemy trzy punkty. Potem odwiedzimy Wembley.

– Obiecuję, że ci gracze dadzą z siebie wszystko. Zrobią wszystko, by dobrze zakończyć ten sezon, zdobyć puchar i przywieźć go na Old Trafford. Jesteśmy pewni, że będziecie tam, by nas nadal wspierać. Dziękujemy, że jesteście najlepszymi kibicami na świecie. Dziękujemy!

W ostatnich dwóch spotkaniach kampanii Manchester United zmierzy się z Brighton oraz Manchesterem City. Starcie z „Mewami” odbędzie się na wyjeździe i zamknie trwający sezon Premier League. Natomiast derby Manchesteru zostaną rozegrane po raz kolejny w finale FA Cup na Wembley.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze