Andre Onana
twitter/EmiratesFACup

Andre Onana po wygranej z Brighton: przed nami najważniejsze starcie sezonu

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Bramkarz Manchesteru United Andre Onana po wygranym meczu z Brighton udzielił krótkiego wywiadu. Zapowiedział on, że piłkarze postarają odpłacić się fanom pucharem za wsparcie w minionym sezonie.

Podopieczni Erika ten Haga w ostatnim spotkaniu sezonu 2023/24 Premier League ograli na wyjeździe Brighton. Bramki zdobył Diogo Dalot i Rasmus Hojlund, a Andre Onana dopisał do konta kolejne czyste konto. Bramkarz spotkał się z dziennikarzami po ostatnim gwizdku.

– Jest to fantastyczna wygrana, bardzo ważna dla nas chwila. Musimy nadal ciężko pracować i się motywować. Cieszy mnie ciężka praca moich kolegów. Nie było dzisiaj łatwo, gdyż mierzyliśmy się z dobrym rywalem. Przed nami bardzo ważne spotkanie dla nas, klubu, fanów, mnie oraz szatni. Wielki finał, o którym ciągle myślimy.

– [Martinez i Varane] Oni są kluczowymi graczami dla nas i cieszy nas ich powrót na boisko. Kilku jeszcze jest w drodze do zdrowia, więc mamy nadzieję, że będziemy wszyscy na finale na Wembley w sobotę. Potrzebujemy każdego, potrzebujemy naszych zawodników, potrzebujemy fanów, gdyż nie będzie to łatwe spotkanie.

– Na 100% był to ciężki sezon dla nich [fanów] oraz nas. Musimy dla nich wygrać, ponieważ podróżowali przez wiele kilometrów, by wspierać nas. Zawsze są z nami. Możemy im tylko podziękować za wsparcie przez ten rok.

– Dla mnie nie było łatwo od samego początku. Oni stali za mną i jestem im bardzo wdzięczny za to. Zakończmy sobotę na Wembley w dobrym stylu. Będziemy tam i zamierzamy walczyć do samego końca.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze