ManUtd.com

Alejandro Garnacho z nagrodą gola sezonu w Manchesterze United

Maksymilian Minda
Zmień rozmiar tekstu:

Pamiętne trafienie Alejandro Garnacho z Evertonem zostało wyróżnione bramką sezonu w Manchesterze United. Argentyńczyk dał wówczas prowadzenie ”Czerwonym Diabłom” poprzez imponującą przewrotkę.

Trafienie skrzydłowego w meczu na Goodison Park od początku było faworytem do zdobycia tytułu gola sezonu. 19-latek popisał się niesamowitymi umiejętnościami technicznymi strzelając bramkę przewrotką, która dała prowadzenie Manchesterowi United w trzeciej minucie meczu.

Gol Garnacho otrzymał 74% wszystkich głosów na bramkę sezonu. Podobną bramkę do gola Argentyńczyka widzieliśmy w przeszłości. Gdy cofniemy się do derbów Manchesteru na Old Trafford w 2011 roku, to przypomnimy sobie identyczną bramkę Wayne’a Rooney’a.

Przewrotka Alejandro Garnacho została wyróżniona bramką sezonu Premier League w redakcji BBC. Na oficjalnym profilu angielskiej ekstraklasy nie ma jeszcze zwycięzcy tytułu gola sezonu, aczkolwiek Garnacho jest jednym z faworytów do zdobycia tej nagrody. Bramkę Alejandro Garnacho z Evertonem zobaczysz TUTAJ.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze