twitter.com/ManUtd

Bruno Fernandes: Erik ten Hag zasłużył na to trofeum. Wiemy, że jest pod ciągłą presją

Marcel Zakaszewski
Zmień rozmiar tekstu:

Kapitan Manchesteru United, Bruno Fernandes po meczu z Manchesterem City udzielił wywiadu dla BBC One, w którym pochwalił wszystkich w klubie i powiedział, że każdy z nich zasługuje na zdobyte dzisiaj trofeum. Wyróżnił także grę Kobbiego Mainoo i Erika ten Haga, który według niego także zasłużył na dzisiejszą wygraną.

– To była ostatnia szansa na wyciągniecie czegoś pozytywnego z tego sezonu. Byliśmy tutaj rok temu i nie zagraliśmy na odpowiednim poziomie, musieliśmy patrzeć jak oni podnoszą to trofeum. Mają świetną jakość, zawodników, menedżera. Byliśmy zmuszeni do cierpień i poświęceń, ale zrobiliśmy świetne rzeczy. Robiłem co mogłem, by pomóc drużynie.

– Kobbie Mainoo jest bardzo dobry, jakościowy piłkarz i przy jego golu było widać jego spokój. Przeszedł przez akademię i znowu pokazał się ze świetnej strony na największej scenie na świecie. Gratulacje dla każdego, sztabu, piłkarzy, kibiców. Dali nam wielkiego kopa – w końcu mamy co świętować.

– To bardzo ważne dla każdego z nas. Wiemy, że menedżer jest pod ciągłą obserwacją, presją, ale zasłużył na to. Zasłużyli na to również wszyscy z zaplecza klubowego i każdy z zawodników. Wszyscy na to zasługujemy.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze