twitter.com/ManUtd

Diogo Dalot: dzisiaj dobrze zakończyliśmy trudny sezon, a w następnym będziemy lepsi

Marcel Zakaszewski
Zmień rozmiar tekstu:

Diogo Dalot w wywiadzie dla MUTV powiedział, że wygranie Pucharu Anglii w tak trudnym dla wszystkich sezonie to coś specjalnego. Portugalczyk zapowiedział, że drużyna w przyszłym sezonie pokaże się z lepszej strony, a wygrane trofeum zamierza celebrować ze swoją rodziną.

– To niesamowite. Szczególnie po takim sezonie to specjalne uczucie, a ci kibice zasługują na to bardziej niż ktokolwiek inny. Byli z nami przez cały czas, niesamowici. Czasami prawdopodobnie nawet na to nie zasługiwaliśmy. Uważam, że dzisiaj dobrze zakończyliśmy trudny sezon. To trofeum wiele znaczy, bo będąc szczerym, było bardzo trudno przez całą kampanię. To był dla nas wielki krok i w następnym sezonie będziemy lepsi.

– Dzisiaj chodziło o więcej, niż tylko plan na grę. W szatni dało się wyczuć dobrą mentalność.  Podczas meczu byliśmy ze sobą połączeni, byliśmy bardziej gotowi niż w jakimkolwiek innym meczu w tym sezonie. W tamtym sezonie byliśmy w 100 procentach skupieni i dzisiejszy dzień pokazał, że jeśli gramy jako drużyna i mamy tą mentalność, możemy pokonać każdego.

– Będę celebrował z moją rodziną. Chcę po prostu przytulić moją żonę, córkę, to był bardzo trudny sezon, a one były ze mną przez cały czas. Wielokrotnie muszę poświęcać bardzo wiele, by być zdrowym, móc grać i pomagać drużynie. Będę się cieszył wspólnie z nimi, a następnie z dalszą częścią rodziny, która jest w szatni.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze