twitter.com/ManUtd

Lisandro Martinez: musimy umierać za herb Manchesteru United, tak jak to zrobiliśmy w finale

Marcel Zakaszewski
Zmień rozmiar tekstu:

Lisandro Martinez, podobnie jak inni zawodnicy Manchesteru United nie krył radości po wygranej w finale Pucharu Anglii przeciwko Manchesterowi City. Argentyńczyk jest zadowolony z sukcesu drużyny, ale jednocześnie wie, że muszą iść wspólnie dalej i zrobić następny krok.

Licha, właśnie wygraliście Puchar Anglii. Jakie to uczucie?

– Niesamowite. Ci ludzie zasługują na wszystko. Szczerze, nasz sezon nie był najlepszy, bo nasze standardy są bardzo wysokie. Musimy grać tego typu mecze co sezon i je wygrywać. Właśnie to znaczy Manchester United. Musimy umierać za ten herb, tak jak zrobiliśmy to dzisiaj. Jestem bardzo dumny z mojej drużyny, sztabu, z każdego.

Dwa lata, dwa trofea, fani cię uwielbiają. Czy mogło być lepiej?

– Tak, ale jesteśmy głodni więcej. Tak jak mówię, w tym klubie standardy są bardzo wysokie. Teraz musimy celebrować, cieszyć się tym, ale musimy iść po więcej, zrobić kolejny krok.

Jak wiele siły mentalnej dzisiaj potrzebowaliście, by pozostać skupionym przy napierającej drużynie City?

– Cóż, to wymaga wiele energii i koncentracji. Kiedy jednak każdy jest zaangażowany, na przykład dziś przed meczem patrzyliśmy sobie nawzajem w oczy i każdy z nas był połączony pozytywną energią. Zrobiliśmy to. Zasługujemy na to.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze