Sky Sports

Anthony Martial ogłosił odejście z Man Utd. “Były to wspaniałe lata. Do końca życia będę diabłem”

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Napastnik Anthony Martial w najnowszym wpisie na Instagramie ogłosił swoje odejście z Manchesteru United. Zawodnik opuszcza klub z Old Trafford po dziewięcioletniej przygodzie w ramach wygasającej w czerwcu umowy.

28-latek trafił do Manchesteru United z Monaco we wrześniu 2015 roku. Łącznie dla “Czerwonych Diabłów” zagrał aż w 317 spotkaniach, w których zdobył 90 bramek oraz 47 asyst. Wraz z Raphaelem Varane’em pożegnał się on z Old Trafford po ostatnim meczu domowym w sezonie 2023/24.

 


List Anthony’ego Martiala do fanów


– Drodzy fani Manchesteru United,

– Piszę to pod wpływem ogromnych emocji, gdyż żegnam się z wami. Po dziewięciu niesamowitych latach w klubie nadszedł czas, by rozpocząć nowy etap w mojej karierze.

– Od samego początku, czyli przybycia tutaj w 2015 roku reprezentowanie tych barw było ogromnym zaszczytem, tak samo gra przed wami, najlepszymi fanami na świecie! Byliście niesamowitym wsparciem, które było ze mną w lepszych i gorszych chwilach. Wasza pasja oraz lojalność zawsze były źródłem motywacji dla mnie.

– Z całego serca chciałbym wam podziękować za wszystko, co zrobiliście dla mnie. Wasze piosenki, zaangażowanie oraz miłość dla klubu są wspomnieniami, które zostaną w moim sercu na zawsze.

– Chciałbym okazać wdzięczność moim kolegom z zespołu, sztabowi oraz wszystkim pracownikom klubu, których spotkałem przez ostatnie dziewięć lat tutaj. Jestem bardzo dumny, że mogłem dzielić te doświadczenia z wami.

– Manchester United zawsze będzie w moim sercu. Ten klub zostawił ogromny ślad w mojej karierze oraz umożliwił mi grę przed wami. Odchodzę, by zmierzyć się z nowymi wyzwaniami. Zawsze będę już “Czerwonym Diabłem”. Nadal będę z pasją obserwować poczynania tego klubu.

– Dziękuję wam za wszystko. Do zobaczenia wkrótce.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze