twitter.com/ManUtd

List piłkarzy Manchesteru United do fanów. “Nie był to dobry sezon, lecz zakończyliśmy go w najlepszy możliwy sposób”

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Kadra Manchesteru United w liście do fanów postanowiła podziękować za wsparcie, które regularnie otrzymywała w bardzo ciężkiej dla nich kampanii. Zapowiedzieli oni dalszą walkę o cele i powrót klubu w należyte mu miejsce, czyli na szczyt angielskiej piłki.


List szatni Manchesteru United do fanów


– Do każdego fana Manchesteru United,

– Wiemy, że ten klub jest wyjątkowy.

– Wczorajsze spotkanie [finał FA Cup] przypomniało nam o tym. Walczyliśmy o wygranie Pucharu Anglii. Atmosfera, którą wytworzyliście na Wembley, pomogła nam w dowiezieniu wyniku do końca.

– Świętowanie tego z wami było wspaniałe. Fani, sztab, zawodnicy – wszyscy zjednoczeni. To doświadczenie będzie z nami do końca życia.

– Był to kolejny przykład waszego wsparcia dla nas. Wraz z herbem United na piersi, jesteśmy w stanie osiągać niesamowite cele.

– Możecie być pewni, że czujemy ogromną dumę podczas reprezentowania tego klubu. Ta wspólna pasja prowadzi nas do miejsca, które jest należne temu klubowi.

– Wiemy, ile ten klub znaczy dla wielu ludzi – w Manchesterze oraz na całym świecie. Wsparcie, jakie nam dostarczaliście, nawet podczas momentów, kiedy graliśmy poniżej standardów, było niewiarygodne.

– Rozumiemy wasze poświęcenie, które wiąże się ze wspieraniem nas na takim poziomie. Nie może to pozostać niezauważone i niedocenione. Wiemy, że ten sezon nie był wystarczająco dobry, lecz nie chcemy szukać wymówek. Zakończyliśmy go w najlepszy możliwy sposób i ostatecznie razem świętowaliśmy zdobycie trofeum.

– Chcemy więcej takich dni. Jesteśmy podekscytowani dalszą przygodą w tym klubie. Jest tak wiele rzeczy, które możemy wspólnie osiągnąć. Będziemy dalej walczyć, by Manchester United mógł odnieść sukces, a zasługuje na to jako wyjątkowy klub.

– Dziękujemy za wasze wsparcie.

– Szatnia Manchesteru United na sezon 2023/24

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze