Mason Greenwood
goal.com

The Athletic: Mason Greenwood pożegnał się z fanami Getafe

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

The Athletic informuje, że Mason Greenwood pożegnał się z fanami Getafe, gdyż nie pozostanie w tym zespole. Jeśli Manchester United nie podejmie wkrótce decyzji o sprzedaży zawodnika, to może on pojawić się w klubie w ramach przygotowań do nowego sezonu.

Kampania 2023/24 dobiegła już końca, a z tym wypożyczenie wychowanka Manchesteru United do hiszpańskiego klubu. W najnowszym poście w mediach społecznościowych Mason Greenwood pożegnał się z fanami Getafe i podziękował im za miniony sezon.

– Jestem niesamowicie wdzięczny rodzinie Getafe oraz wszystkim fanom za ten niesamowity sezon. Dziękuję wam, że poczułem się tutaj mile widziany oraz jako jeden z was. Cieszyłem się każdą sekundą, razem z kolegami z zespołu oraz klubem – napisał na Instagramie zawodnik.

– Słodko gorzkie zakończenie przygody. Miło było dla was grać. Życzę wam wszystkiego najlepszego.

Zdaniem The Athletic wszystkie scenariusze nadal są możliwe. Manchester United przede wszystkim chce sprzedać wychowanka, lecz rozważy również jego wypożyczenie, jeśli nie będzie zainteresowania. W nadchodzących tygodniach klub ma też zasiąść do rozmów z rodziną zawodnika, by wspólnie przeanalizować wszystkie opcje.

Jeśli “Czerwonym Diabłom” nie uda się sfinalizować transferu zawodnika do innego zespołu, to nie można wykluczyć, że wróci on do treningów podczas okresu przygotowawczego. Nie jest też pewne, czy odbędzie to się w ramach pierwszego zespołu, lecz prawnie klub nie ma możliwości uniemożliwić mu powrotu.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze