Silva Mexes
The Sun

Manchester United zakontraktował utalentowanego gracza Ipswich Town

, Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Manchester United zakontraktował utalentowanego napastnika. Pierwszym graczem ściągniętym do klubu za ery INEOS został Silva Mexes, czyli zawodnik, który dotychczas grał dla zespołu U14 Ipswich Town.

Silva Mexes przeniósł się do akademii Manchesteru United z młodzieżówki Ipswich Town. “Czerwone Diabły” zdecydowały się nie czekać, gdyż ogromne zainteresowanie wchodzącą gwiazdą walijskiej piłki wykazywały inne topowe marki Premier League.

Ojcem zawodnika jest Robert Earnshaw, który na początku XXI wieku reprezentował Cardiff i West Brom. Zaliczył on jeszcze przygody w Norwich City, Derby County oraz Nottingham Forest. W 2014 roku na stałe pożegnał się z angielską piłką i przeniósł się do Chicago Fire. Końcówka kariery tego napastnika na pewno nie należała do udanych.

– Bardzo ważny moment dla mnie oraz mojej rodziny, gdyż mogę ogłosić dołączenie do Manchesteru United. Dziękuje wszystkim, którzy pomogli mi w dotychczasowej przygodzie. Praca zaczyna się teraz – napisał w poście na Instagramie Mexes.

Dodać warto, że zawodnik ma doświadczenie nie tylko w piłce nożnej. W mediach społecznościowych pochwalił się on wygraniem zawodów biegowych na 100 m w hrabstwie Essex (kategoria U14). Ma on także brązowy medal za zawody na 60 m dla hrabstw Essex oraz pozostałych wschodnich (kategoria U15).

Kompilacje zagrań zawodnika

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze