Tosin Adarabioyo
beIN SPORTS

Fabrizio Romano: Chelsea o krok od zakontraktowania piłkarza łączonego z Man Utd

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Fabrizio Romano donosi, że Chelsea dopina przenosiny zawodnika łączonego z Manchesterem United i Newcastle United. Tosin Adarabioyo zostanie pierwszym transferem Enzo Maresci, jeśli nic nie zakłóci negocjacji.

“Czerwone Diabły” regularnie łączone były z defensorem Fulham, który opuści obecny zespół po sezonie 2023/24. Kontrakt zawodnika wygasa w czerwcu, a fakt doświadczenia w Premier League oraz angielskie obywatelstwo robi z niego bardzo łakomy kąsek dla topowych klubów.

Najnowsze doniesienia w tej sprawie podchodzą z połowy maja. Sky Sports informowało, że w grze o zakontraktowanie defensora są Manchester United i Newcastle United. Klub z Old Trafford miał być zdecydowany, by uprzedzić ruch “Srok”.

1 czerwca Fabrizio Romano przekazał kluczową nowinę, która sugeruje, że zawodnik pozostanie w Londynie. Na prowadzenie w tym wyścigu wysunąć miała się Chelsea, która dopina na moment pisania tekstu transfer zawodnika. Rozmowy są na kluczowym etapie i jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, będzie on pierwszym transferem Enzo Maresci.

Gracz łączony był z Manchesterem United również ze względu na postać Jasona Wilcoxa, który prowadził akademię Manchesteru City, w której dorastał właśnie Adarabioyo. Mierzący 1,96 m środkowy defensor w rozgrywkach Premier League ma 78 rozegranych spotkań, w tym trzy gole.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze