manutd.com

Dan Gore potwierdził przejście operacji. “Jest mi przykro z powodu kontuzji”.

Marcel Zakaszewski
Zmień rozmiar tekstu:

Daniel Gore, 19-letni utalentowany pomocnik Manchesteru United ma w tym sezonie pecha do kontuzji. Anglik po ominięciu całej drugiej połowy sezonu z powodu kontuzji na wypożyczeniu, teraz na swoim profilu na Instagramie poinformował, że przeszedł on operację ramienia po jego zwichnięciu.

Gore w sezonie 2023/24 w seniorskiej drużynie Manchesteru Unitedrozegrał ledwie minutę w meczu z Aston Villą wygranym 3-2 w Boxing Day oraz 29 minut w starciu z Crystal Palace. W zimowym oknie transferowym przeniósł się do grającego w League One Port Vale na zasadzie wypożyczenia.

W Port Vale również nie grał za wiele. Zadebiutował 27 stycznia w meczu z Portsmouth, kiedy to spędził na boisku 54 minuty.Jak się okazuje, był to jego ostatni występ w tamtym sezonie. Gore wypadł do końca kampanii z powodu kontuzji, a teraz zmuszony był do przeprowadzenia operacji ramienia:

– Jest mi bardzo przykro, że doznałem zwichnięcia ramienia i potrzebowałem operacji. Mimo to, sama operacja przebiegła pomyślnie, a teraz jest czas na odpoczynek, powrót do zdrowia i przygotowanie się do nadchodzącego sezonu.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze