Kobbie Mainoo
twitter/England

Kobbie Mainoo po meczu z Islandią: wyjazd na turniej po porażce może być dobry

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Kobbie Mainoo po przegranym meczu z Islandią przyznał, że wyjazd na turniej, jakim są Mistrzostwa Europy, w takim momencie może przynieść pozytywne skutki. Zawodnik dodał, że zespół nie jest zadowolony z postawy na boisku.

“Synowie Albionu” przegrali w minionym towarzyskim meczu z Islandią 0:1, a całe spotkanie zaliczył wychowanek Manchesteru United Kobbie Mainoo. Jest to ogromna wpadka reprezentacji prowadzonej przez Garetha Southgate’a tuż przed rozpoczęciem Mistrzostw Europy 2024.

W pomeczowych wypowiedziach pomocnik “Czerwonych Diabłów” przyznał, że nie są oni zadowoleni z tego wyniku. Jednakże zdaniem Mainoo wyjazd na wielki turniej w takim momencie może przynieść pozytywne skutki.

– Było to upokarzające i musimy się teraz zjednoczyć. Mamy odpowiedzialność na barkach, trzeba się zebrać i złapać motywację, by dobrze przystąpić do pierwszego meczu. Musimy udowodnić, co nam udało się osiągnąć.

– Wiemy, że mamy wystarczająco jakości w szatni. Teraz musimy po prostu pokazać fanom, że jesteśmy na odpowiednim poziomie i jesteśmy w stanie rywalizować z innymi w Niemczech. Uważam, że wyjazd na turniej po porażce może być czymś dobrym.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze