Thomas Tuchel
fcbayern.com

Media: Thomas Tuchel spotkał się z sir Jimem Ratcliffem w Monako

, Marcel Zakaszewski
Zmień rozmiar tekstu:

Saga menedżerska w Manchesterze United wciąż trwa. Od wygranej w Pucharze Anglii minęły już ponad dwa tygodnie, ale kibice i piłkarze nie wiedzą jeszcze, kto znajdzie się na stanowisku menedżera w Manchesterze United. Jak informuje znany dziennikarz Christian Falk, z sir Jimem Ratcliffem spotkał się w zeszłym tygodniu Thomas Tuchel.

Warto wspomnieć, że w piątek Fabrizio Romano informował już, że w klubie miały miejsce wewnętrzne rozmowy na temat niemieckiego menedżera. Dodatkowo, Christian Falk pisze, że w ostatni wtorek odbyło się spotkanie między Thomasem Tuchelem a współwłaścicielem Manchesteru United, sir Jimem Ratcliffem. Do spotkania miało dojść w Monako.

Tuchel miał przedstawić swoje plany Ratcliffe’owi, jeśli ten miałby podjąć decyzję o zwolnieniu Erika ten Haga. Według Falka, Tuchel wyjaśnił angielskiemu miliarderowi, jak mógłby naprawić problemy natury sportowej w klubie, podając przy tym przykład Jadona Sancho czy Masona Mounta.

Były menedżer Bayernu wspomniał o przypadku Antonio Rudigera jako piłkarza z wielkim potencjałem, któremu Tuchel pomógł wrócić na odpowiednią ścieżkę w swojej karierze i przywrócił go do dawnej, najlepszej formy.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze