Joshua Zirkzee
twitter/BolognaFC1909en

Sky Sports: Manchester United obserwuje Joshuę Zirkzee

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Sky Sports informuje, że Manchester United obserwuje sytuację napastnika Bolognii Joshuy Zirkzee. Oprócz „Czerwonych Diabłów” zainteresowanie graczem wykazuje inny angielski gigant Arsenal, który również latem będzie poszukiwać napastnika.

Media są zgodne w doniesieniach, że „Czerwone Diabły” latem będą szukać nowego napastnika, od którego Rasmus Hojlund będzie mógł się uczyć. Poza tym po odejściu Anthony’ego Martiala Duńczyk jest jedynym nominalnym napastnikiem w kadrze.

Zdaniem Sky Sports Manchester United obserwuje sytuację napastnika włoskiej Bolognii Joshuy Zirkzee, który ma klauzulę odstępnego wysokości 40 mln euro (34 mln funtów). Oprócz „Czerwonych Diabłów” zainteresowanie graczem wykazuje Arsenal, który także potrzebuje nowego napastnika przed kolejnym sezonem.

Już w grudniu media informowały o romansie Manchesteru United z byłym graczem Bayernu Monachium. Ostatecznie plotki zdementował sam dyrektor sportowy włoskiego klubu, który stwierdził, że nie otrzymał telefonu w tej sprawie.

Warto dodać, że od następnego sezonu Bolognia rozpocznie nowy projekt sportowy po tym, jak dotychczasowy menedżer Thiago Motta przeniósł się do Juventusu. W ostatnich włoskich doniesieniach pojawiają się sugestie, że AC Milan miał zakomunikować o chęci pokrycia kwoty odstępnego napastnika.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze