manutd.com

Raport z Turcji: Galatasaray złożyło ofertę za dwóch graczy Manchesteru United

Kamil Jary
Zmień rozmiar tekstu:

Według tureckich mediów, włodarze Galatasaray błyskawicznie zaczynają ofensywę transferową. Pierwszym ruchem było przedłużenie kontraktu z menedżerem zespołu, Okanem Burukiem. Kolejnym ma być ściągnięcie Scotta McTominaya i Aarona Wan-Bissaki.

Jak informuje turecki dziennik „Milliyet”, mistrzowie Turcji obu zawodników umieścili wysoko na swojej liście transferowej. Zgodnie z doniesieniami, Galatasaray przedstawiło łączną ofertę za dwójkę piłkarzy na kwotę opiewającą na 21 milionów funtów. Włodarze klubu ze Stambułu zaznaczają, że chcą jak najszybciej sfinalizować oba transfery.

Scott McTominay w ostatnim sezonie rozegrał 43 mecze dla Manchesteru United. 27-letni pomocnik zdołał w nich zanotować 10 bramek i 3 asysty, co czyni go jednym z najefektywniejszych zawodników drużyny w poprzedniej kampanii. Jego kontrakt obowiązuje do końca czerwca 2025 roku, a wartość rynkowa wynosi około 27 milionów funtów.

Uwagę Turków przykuł również Aaron Wan-Bissaka. 26-letni obrońca w minionym sezonie rozegrał 30 spotkań i odnotował 3 asysty. Podobnie jak w przypadku Szkota, jego kontrakt dobiega końca za rok.

Galatasaray nadal czeka na odpowiedź, ale oferta wydaje się być poniżej oczekiwań włodarzy z Old Trafford i prawdopodobnie zostanie odrzucona.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze