Rio Ferdinand, Erik ten Hag oraz Paul Scholes
The Sun

Paul Scholes skomentował decyzję ws. Ten Haga. “Wreszcie mamy odrobinę kontynuacji”

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Paul Scholes w mediach społecznościowych stwierdził, że ostatnia decyzja w sprawie Erika ten Haga, daje odrobinę kontynuacji w Manchesterze United. Były pomocnik “Czerwonych Diabłów” przyznał, że szkoleniowiec zasłużył na jeszcze jeden sezon.

Przez ostatnie kilkanaście dni trwał proces oceny sezonu 2023/24 pod nowymi strukturami INEOS. Współwłaściciele Manchesteru United przejęli decyzyjność w kwestiach sportowych i chcieli sprawiedliwie ocenić Erika ten Haga po dość kiepskim sezonie jego zespołu, który i tak udało się zakończyć trofeum za FA Cup.

Klub rozmawiał nawet z potencjalnymi następcami Holendra, a jednym z nich był Thomas Tuchel. Od dłuższego czasu w mediach padały sugestie, że INEOS nie jest przekonane do kandydatur szkoleniowców. Ostatecznie w nocy 11 czerwca David Ornstein poinformował, że Erik ten Hag zostanie w klubie na kolejny sezon.

Typowo po każdej ważnej decyzji Manchesteru United wypowiedzieli się byli gracze tego klubu, którzy obecnie są ekspertami sportowymi. Jednym z nich był Paul Scholes, który stwierdził, że w końcu fani otrzymali odrobinę kontynuacji pod względem projektu sportowego.

– Miło jest obudzić się i przeczytać takie wieści, a myślałeś, że mecz z Crystal Palace będzie końcem. Potrzebne są bardzo ważne poprawki, lecz w końcu mamy odrobinę kontynuacji. Nie będziemy czekać na nowy reżim. Fani i piłkarze dali mu ogromne wsparcie. Zasługuje on na lepszy kolejny sezon – napisał Scholes na Instagramie.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze