beIN Sports

Fabrizio Romano: Manchester United zainteresowany pomocnikiem West Hamu

Maksymilian Minda
Zmień rozmiar tekstu:

Według doniesień jednego z najwiarygodniejszych dziennikarzy – Fabrizio Romano, Manchester United rozważa sprowadzenie Edsona Alvareza.

Manchester United w najbliższym oknie transferowy rozpatruje transfer defensywnego pomocnika. Na temat Casemiro co chwilę słyszymy o plotkach łączących Brazylijczyka z klubami z Arabii Saudyjskiej. A przyszłość Sofyana Amrabata stoi pod znakiem zapytania.

Kandydatem omawianym do sprowadzenia na pozycję defensywnego pomocnika jest Edson Alvarez. A według informacji Fabrizio Romano, Erik ten Hag popiera sprowadzenie Meksykańskiego pomocnika.

Edson Alvarez zeszłego lata dołączył do West Hamu United z holenderskiego Ajaxu. W Holandii Ten Hag i Alvarez pracowali ze sobą w latach 2019-2023. W zeszłym sezonie, w barwach ”Młotów”, Alvarez rozegrał 42 mecze, w których strzelił dwie bramki i zanotował dwie asysty.

West Ham nie jest chętny do sprzedania 26-latka, gdyż postrzega go jako kluczowego zawodnika. Obecna wartość rynkowa Meksykanina, wg. portalu Transfermarkt oscyluje na kwotę 35 milionów euro.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze