Leny Yoro
Goal

Sky Sports: Manchester United rozmawia z Lille ws. transferu Leny’ego Yoro

Joanna Bryndza
Zmień rozmiar tekstu:

Manchester United nawiązał kontakt z LOSC Lille w sprawie transferu środkowego obrońcy, Leny’ego Yoro. 18-latek jest jednym z wielu młodych zawodników na tej pozycji, na których klub z Old Trafford zwrócił uwagę.

Według informacji Sky Sports, a konkretnie Dharmesha Shetha, kontakt w sprawie zawodnika zainicjował Manchester United.

– Manchester United ma wdrożoną politykę rekrutacyjną w ramach INEOS. Chcą mieć zespół rekrutacyjny, który zdecyduje, które obszary chcą wzmocnić. Naszym zdaniem jest trzech lub czterech zawodników, którzy mogą wykonać pracę dla Manchesteru United.

– Nie chcą być w sytuacji, w której jest jeden cel i próbują kupić go przez całe lato, jak miało to miejsce w poprzednich oknach transferowych, a potem, gdy zaczyna się sezon zostają z pustymi rękami i nie mają gotowego zawodnika. Środkowy obrońca to zdecydowanie obszar, który chcą wzmocnić i jest to priorytetowa pozycja.

Leny Yoro jest dość surowy, ale postrzegany jest jako zawodnik z dużym potencjałem. Jest jednym z kilku środkowych obrońców, na których zwraca uwagę Manchester United.

– Oczywiście prowadzili rozmowy z Evertonem i złożyli ofertę za Jarrada Branthwaite’a, ale została ona odrzucona.

– Myśleliśmy, że Manchester United prawdopodobnie wróci z ulepszoną ofertą, ale informacje, które posiadamy, mówią, że wrócą tylko wtedy, gdy usłyszą od Evertonu, że są skłonni negocjować cenę. Jeśli nie, szybko zrezygnują z tego transferu i skoncentrują na innych celach.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze