manutd.com

Andy Cole o meczu Legend: to dla mnie ważne spotkania

Joanna Bryndza
Zmień rozmiar tekstu:

Legenda wśród napastników Manchesteru United, Andy Cole, powróci na Old Trafford 7 września na mecz Legend Manchesteru United oraz Celticu Glasgow.

Świeżo po wprowadzeniu do zaszczytnego grona w Galerii Sław Premier League, słynny numer 9, zajmie swoje miejsce na ławce rezerwowych jako asystent menedżera Bryana Robsona, który będzie prowadził w tym dniu “Czerwonych Diabłów”.

Cole zdobył niesamowite 121 goli w 275 występach dla klubu w latach 1995-2001, zdobywając przy tym pięć tytułów za wygraną Premier League, dwa Puchary Anglii oraz pamiętny triumf w Lidze Mistrzów z 1999 roku.

Były napastnik, wraz z wieloma swoimi kolegami z tamtego wspaniałego okresu, powróci do Teatru Marzeń, by wesprzeć mecz Legend oraz Fundację Manchesteru United, która czerpie największe korzyści z tego dnia.

Jak zawsze, Andy Cole jest podekscytowany, że wrócił.

– To są dla mnie ważne spotkania. To nie tylko okazja, by znów spotkać się z chłopakami, ale to także szansa, by pomóc Fundacji zebrać jak najwięcej pieniędzy. Każdy z nas lubi te spotkania, dlatego wszyscy wracamy, i tym razem nie będzie inaczej.

– Gra z Celtickiem na każdym poziomie jest zawsze fantastyczna. Niezależnie od tego, czy jest to mecz o stawkę, czy mecz towarzyski, ich fani zawsze podróżują tak licznie, i jestem pewien, że my również otrzymamy wsparcie od naszych kibiców. To będzie wspaniały dzień.

Dochód z meczu zostanie przeznaczony na wsparcie działalności społecznej Fundacji zarówno lokalnie w Wielkim Manchesterze, jak i poza nim.

To najnowsze spotkanie jest kontynuacją niedawnych pamiętnych meczów Legend, przeciwko Bayernowi Monachium i Liverpoolowi, podczas których zebrano miliony funtów na wsparcie młodych ludzi w naszym regionie.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze