manutd.com

David Ornstein: Marsylia zainteresowana Masonem Greenwoodem

, Kamil Jary
Zmień rozmiar tekstu:

Olympique Marsylia jest poważnie zainteresowana skrzydłowym Manchesteru United. Na celowniku ekipy ze Stade Velodrome znalazł się Mason Greenwood, który jest już tematem rozmów pomiędzy oboma klubami.

Jak twierdzi David Ornstein, rozmowy pomiędzy Olympique Marsylią, a Manchesterem United są na wczesnym etapie i nie ustalono jeszcze kwoty odstępnego za którą Anglik miałby się przenieść do Francji.

Mason Greenwood jest jednak zawodnikiem, o którego Marsylia bardzo zabiega i przeprowadziła pozytywny dialog z 22-letnim skrzydłowym. Według angielskiego dziennikarza, zawodnik obecnie preferuje grę dla francuskiego klubu.

Media informowały wcześniej, że piłkarz był przedmiotem silnego zainteresowania ze strony Lazio, Juventusu czy Napoli. Drużyny z Niemiec, Hiszpanii i Portugalii również monitorują sytuację wychowanka Manchesteru United.

Ostatni sezon Mason Greenwood spędził na wypożyczeniu w Getafe strzelając 10 bramek w 36 występach. Hiszpański klub ma nadzieję, że uda się zatrzymać Anglika na kolejny sezon. “Czerwone Diabły” preferują obecnie sprzedaż definitywną, choć nie wyklucza się kolejnego wypożyczenia, a nawet powrotu do treningów z podopiecznymi Erika Ten Haga.

Przeprowadzka do Marsylii mogłaby oznaczać dla Masona Greenwooda pracę pod wodzą Roberto De Zerbiego, byłego trenera Brighton & Hove Albion, który jest na dobrej drodze do objęcia stanowiska na Stade Velodrome.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze