Rene Hake
https://www.ga-eagles.nl

Fabrizio Romano: Menedżer drużyny Go Ahead Eagles dołączy do sztabu Erika ten Haga

Marcel Zakaszewski
Zmień rozmiar tekstu:

Sztab Erika ten Haga zdaje się powiększać. Wszystko wskazuje na to, że Ruud van Nistelrooy odrzuci ofertę posady menedżera w Burnley i zostanie asystentem Erika ten Haga. Dodatkowo, jak poinformował dzisiaj Fabrizio Romano, Manchester United planuje dołączyć do tego sztabu menedżera drużyny Go Ahead Eagles, René Hake.

Ci dwaj trenerzy mają pomóc Erikowi ten Hagowi w przyszłym sezonie. René Hake, menedżer Go Ahead Eagles pracował tam od sezonu 2022/23. Tamte rozgrywki zakończyli na 11. miejscu w tabeli Eredivisie, natomiast w kampanii 2023/24 udało im się zająć lepszą, 9. lokatę w tabeli ligowej. Jego łączny bilans w tej drużynie to 76 poprowadzonych meczów, 28 wygranych, 20 remisów i 28 porażek ze średnią 1,4 punkta na mecz.

52-latek do tej pory pracował jedynie w Holandii. Oprócz Go Ahead Eagles prowadził również FC Utrecht, Cambuur, Twente czy FC Emmen. Rolę asystenta pełnił natomiast w PEC Zwolle. Zarząd Manchesteru United jest pewny i gotowy do podpisania nowego kontraktu z Ten Hagiem oraz nowymi osobami w jego sztabie.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze