Raphael Varane
manutd.com

Fabrizio Romano: Raphael Varane rozpoczął negocjacje z rewelacją włoskiej piłki

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Odchodzący z Manchesteru United Raphael Varane miał rozpocząć negocjacje z rewelacją włoskiej piłki, donosi Fabrizio Romano. Doświadczony francuski defensor jako wolny zawodnik miałby dołączyć do Como.

Po trzech sezonach na Old Trafford były gracz Realu Madryt zdecydował się opuścić klub wraz z wygaśnięciem jego umowy (koniec czerwca 2024). Media informowały, że “Czerwone Diabły” były skłonne zatrzymać defensora, lecz wyłącznie po ogromnej obniżce pensji, a wiązało się to z kiepską sytuacją finansową tego zespołu. Ostatecznie strony nie doszły do porozumienia.

Domysły ekspertów, dziennikarzy oraz fanów w pierwszej kolejności sugerowały przenosiny do Arabii Saudyjskiej na tzw. zasłużoną piłkarską emeryturę. Jednakże posunięcia Varane’a przekreśliły te pomysły, gdyż Francuz ma już konkretną ofertę na stole.

Według Fabrizio Romano Raphael Varane 29 czerwca nad ranem miał wylądować w Como, by rozpocząć negocjacje z tamtejszą drużyną, która określana jest rewelacją włoskiej piłki. Nowy ciekawy projekt sportowy na mapie europejskiej piłki w minionym sezonie wypracował sobie awans do włoskiej Serie A.

Projekt zarządzany jest przez innego weterana piłkarskiego Cesca Fabregasa, który to właśnie był główną postacią i kluczem w osiągnięciu korzystnych wyników. Varane podczas negocjacji będzie rozmawiać z zarządem Como oraz Fabregasem.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze