Erik ten Hag
manutd.com

Oficjalnie: Manchester United przedłużył kontrakt z Erikiem ten Hagiem

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Manchester United za pomocą oficjalnych kanałów potwierdził ostatnie doniesienia medialne w sprawie negocjacji kontraktowych z menedżerem pierwszego zespołu. Umowa Erika ten Haga będzie ważna do czerwca 2026 roku.

Erik ten Hag: – Cieszę się, że doszliśmy do porozumienia z klubem w sprawie kontynuowania współpracy. Analizując minione dwa sezony, możemy cieszyć się z dwóch trofeów oraz wielu przykładów rozwoju od momentu moich przenosin tutaj.

– Oczywiście, jest wiele spraw, które muszą ulec poprawie. Czeka nas wiele pracy, by osiągnąć poziom oczekiwany od Manchesteru United. Oznacza to rywalizowanie na angielskich oraz europejskich boiskach o puchary.

– Podczas moich rozmów z klubem osiągnęliśmy wspólną wizję celów. Jesteśmy bardzo przekonani, że ta wspólna przygoda powinna nadal trwać.

Dyrektor sportowy Manchesteru United, Dan Ashworth: – Dwa trofea w dwa sezony, więc Erik umocnił swoją pozycję w świecie piłki wśród menedżerów, którzy często sięgają po trofea w europejskiej piłce.

– Podczas posezonowej oceny wskazano obszary, które muszą ulec poprawie. Doszliśmy również do wspólnego wniosku, że Erik jest obecnie najlepszym możliwym rozwiązaniem, które zapewnia nam osiągnięcie standardów oraz wyników.

– Grupa zawodników oraz pracowników sztabu szkoleniowego udowodniła, że są w stanie rywalizować i wygrywać trofea na najwyższym poziomie. Teraz musimy robić to częściej i skuteczniej.

– Po wzmocnieniu naszego zespołu zarządzającego zespołem nie możemy doczekać się dalszej współpracy z Erikiem. Wspólnie chcemy osiągnąć nasze ambicje w tym klubie piłkarskim.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze