Ruud van Nistelrooy
The Independent

Media: nowi członkowie sztabu szkoleniowego już w Carrington

, Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

“Manchester Evening News” informuje, że nowi członkowie sztabu szkoleniowego pierwszego zespołu są już w Carrington. Fabrizio Romano potwierdził, że Ruud van Nistelrooy przebywa w Manchesterze i podpisał kontrakt z byłym klubem.

Od kilku dni wiemy, że przed sezonem 2024/25 dojdzie do roszad w sztabie szkoleniowym pierwszego zespołu. Na moment publikacji tekstu klub nie ogłosił jeszcze zmian oraz nie wskazał, kto dokładnie pożegna się ze stanowiskiem. Jednakże dzięki przeciekom medialnym wiemy, że do klubu wkrótce dołączyć może dwóch holenderskich trenerów.

Mowa o Ruud van Nistelrooyu, który pozostawał bez pracy i odrzucił ofertę ze strony Burnley. Oprócz niego jest jeszcze Rene Hake, który porzuci Go Ahead Eagles, by dołączyć do Manchesteru United. Panowie mają zasilić szeregi sztabu Erika ten Haga. Ostatnie doniesienia BBC sugerowały, że wszystko jest już klepnięte, a tylko proces uzyskania wiz pracowniczych odwleka w czasie ogłoszenie zmian.

W poniedziałek (8 lipca 2024) z rana Fabrizio Romano poinformował, że Van Nistelrooy jest już w Manchesterze i wkrótce ma zostać ogłoszony nowym asystentem Ten Haga. Ma on podpisać dwuletni kontrakt. Potwierdzono równocześnie angaż Rene Hake.

Natomiast “Manchester Evening News” dodaje, że nowi członkowie sztabu szkoleniowego pierwszego zespołu są już w Carrington z okazji wznowienia treningów w klubie po przerwie wakacyjnej. Informacje te potwierdzają zdjęcia z okolic obiektu treningowego “Czerwonych Diabłów”.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze