Facundo Pellistri

Menedżer Realu Valladolid: Chcemy podpisać kontrakt z Facundo Pellistrim

Joanna Bryndza
Zmień rozmiar tekstu:

Facundo Pellistri nie może być w pełni zadowolony ze swojego pobytu w Manchesterze United. Zawodnik był kilkukrotnie wypożyczany i nigdy tak naprawdę nie miał szansy rozwinąć skrzydeł w pierwszym zespole.

Występy z ławki rezerwowych sprawiały, że fani czuli się podekscytowani młodym pomocnikiem, ale jego prawdziwy talent jest bardziej widoczny w reprezentacji Urugwaju, gdzie Pellistri imponuje formą podczas Copa America 2024.

Menedżer hiszpańskiego Realu Valladolid, Paulo Pezzolano, w rozmowie w radiu Carve Deportiva, zachwyca się Pellistrim oraz potwierdza, że klub chce podpisać z nim kontrakt, o ile to będzie możliwe.

– Bez wątpienia posiadanie w naszym zespole Pellistriego byłoby dla nas spektakularne, ze względu na to jak rośnie jako zawodnik i co pokazuje. Czuje się bardzo komfortowo w sposobie jaki gra, a występy u nas mogą mu przynieść wiele korzyści.

Pezzolano dodał, że nie kontaktował się z zawodnikiem, z uwagi na obecne zobowiązania Pellistriego w reprezentacji narodowej, ale życzy mu wszystkiego najlepszego. Sam Pezzolano pochodzi z Urugwaju, dlatego będzie szczególnie zainteresowany występami Pellistriego.

– Jeszcze do niego nie dzwoniłem. Chcę, żeby spisał się doskonale i nie mam zamiaru odwracać jego uwagi. Chcę, żeby w 100 procentach był skupiony, i żeby podniósł puchar z naszą reprezentacją, co byłoby najważniejsze.

W półfinale Copa America 2024 Urugwaj rozegra spotkanie z Kolumbią (11 lipca o godzinie 2:00), podczas gdy w drugim półfinale Argentyna (z Alejandro Garnacho i Lisandro Martinezem) podejmie Kanadę (10 lipca o godzinie 2:00).

Finał zarezerwowany jest na poniedziałek 15 lipca o godzinie 1:00.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze